Druk cyfrowy łódź StarCo anglish version
Reklama
 
Certus Łódź - operacje żylaków Firma spąrztająca Łódź,
sprzątanie biur Łódź,
Działka deweloperska Łódź,
Imunoglukan P4H - Stażnik odponości.
Gengigel żel na bolesne ząbkowanie u niemowląt.
Allmed Łódź, Wrocław, Gdańsk: łóżka rehabilitacyjne, koncentratory tlenu

metki odzieżowe /hangtagi, przywieszki, zawieszki/

metki etykiety metki odzieżowe Łódź

Metki odzieżowe (hangtagi, przywieszki, zawieszki) to oferta naszej drukarni skierowana do branży tekstylnej. Zajmujemy się ich produkcją od 1995 roku. Oferujemy różne techniki produkcji metek - sitodruk, druk offsetowy, druk cyfrowy - uzależnione od rodzaju etykiety oraz od pożądanego nakładu.
Posiadamy własne studio graficzne, w którym nasi pracownicy stworzą dla Państwa jedyny i niepowtarzalny projekt i wzór przywieszki - ale możemy też skorzystać z posiadanego już przez Państwa pliku z projektem. Dzięki zastosowaniu technik druku cyfrowego możemy zaoferować niskie nakłady w bardzo korzystnych cenach oraz błyskawiczne terminy realizacji. Technika sitodruku pozwala nam z kolei na produkcję mniej typowych przywieszek na różnorodnych materiałach (kartony barwione, kartony kaszerowane, tektura, priplak, tworzywa sztuczne) oraz uszlachetnianie ich lakierem UV - także punktowo.
Przy produkcji hangtagów w dużych nakładach korzystamy z techniki druku offsetowego.
Wszystkie produkowane przez nas metki mogą być oczywiście dodatkowo uszlachetniane - wspomnianą już techniką lakierowania UV czy na przykład foliowania folią matowa lub błyszczącą.
Produkowane przez nas hangtagi mogą mieć różne kształty - oferujemy także sztancowanie.
Nasz profesjonalizm w tej dziedzinie został doceniony przez największe firmy odzieżowe - lecz wśród stałych odbiorców metek znajdują się także klienci niewielkich firm. Nasza oferta skierowana jest do każdego producenta odzieży, bielizny, tekstyliów.

© hosting go2.com.pl
Projekt - Grzegorz Matysiak